Esileht |  Dokumendid |  Kontakt
 
 Arengukava
Lihula Gümnaasiumi arengukava aastateks 2011- 2014.

 Uudised
Meie kooli uudised.

 Huvitegevus
Huviringid, üritused jpm.
Asukoht: Esileht arrow Personal

Esileht
Uudised
Dokumendid
Tugisüsteemid
ppesuunad
Õppematerjalid
Konsultatsioonid
Raamatukogu
Huvitegevus
Õpilased
Personal
Vilistlased
Vastuvõtt
Pildid
Kontakt

Tundide ajad
Koolivaheajad

Otsing
Hoolekogu

E-kool
E-kooli abi
Ajalugu
Mlumng
Toitlustus
Erasmus+
Sisene





Parool lks meelest?


Serverit teenindab EENet

Personal | Trki |  E-kiri

Õpetajad

 

1  Eda Aavik    edaaavik[ö]mail.ee  Klassiõpetaja, V kl. klassijuhataja
2  Andres Arumäe    andresarumae[ö]hotmail.com  Matemaatika
3  Siret Kesküla    siret.heinver[ö]gmail.com  Kunstiõpetus ja käsitöö, X kl. klassijuhataja
4  Inna Esko    innaesko[ö]gmail.com  Vene keel, III kl klassijuhataja
5  Jaanus Getreu    jaanus.getreu[ö]mail.ee  Treener
6 Tiina 
Gilden
  tiinagilden[ö]hot.ee Inglise keel IX-XII klass
7
 Peeter Hermik    ullaste[ö]gmail.com  Füüsika
8
 Tiina Jukk    tiina_jukk[ö]yahoo.com  Geograafia
9
 Kristi Kangur    kristi.kangur111[ö]gmail.com  Kehaline kasvatus
10  Anne Kruus  5073908  anne.kruus.003[ö]mail.ee  Klassiõpetaja, IV klassijuhataja
11  Hillar Laos    hillar.laos.001[ö]mail.ee  Keemia
12  Tiia Lehiste  56503445  tiialehiste[ö]hot.ee  Klassiõpetaja, II kl. klassijuhataja
13  Raili Linn    raililinn[ö]hot.ee  Inglise keel
14
 Marit ja  RasmusLippur
   Riigikaitse
15  Marje Loide  56157420  marjeloide[ö]yahoo.com  Bioloogia, ökoloogia XI kl. klassijuhataja
16  Kaire Loomets    kaire[ö]lihula.edu.ee  Eripedagoog, väikeklassi õpetaja. Sotsiaalpedagoog.
17  Mairo Kanter     mairo.kanter[ö]mail.com  Poiste kehalise kasvatuse õpetaja
18  Marek Tammemägi      Töö- ja tehnoloogia
19  Triin Leever   leevertriin[ö]gmail.com  Eesti keel ja kirjandus
20  Astrid Paulus    astrid.paulus[ö]mail.ee  Klassiõpetaja, I kl. klassijuhataja
21  Imbi Post      Psühholoogia
22  Väino Põld    vainopold[ö]hot.ee  Vene keel
23  Liia Põld  472 4080  liia[ö]lihula.edu.ee  Sekretär-asjaajaja
24  Kaire Pärnpuu  472 4086  raamatukogu[ö]lihula.edu.ee  Raamatukoguhoidja
25  Heli Raavel  47 240 89  heli[ö]lihula.edu.ee  Õppealajuhataja, eesti keel ja kirjandus
26  Rosemaria Raidlepp  55675691  rosemaria[ö]hot.ee  Logopeed, HEV koordinaator
27  Lili Ring    lili[ö]lihula.edu.ee  Ajalugu, VIII kl. klassijuhataja
28  Ave-Piia Rohtla    avepiia[ö]gmail.com  Muusika
          
29  Elve Sikk    elvesikk[ö]mail.ee  elve[ö]lihula.edu.ee  Matemaatika
30  Janar Sõber  56480056  direktor[ö]lihula.edu.ee  Direktor, kehaline kasvatus
      
31  AinoMerevoo   aino.merevoo[ö]mail.ee Majandusalajuhataja 
32  Hilje Tammaru  472 4088  hilje[ö]lihula.edu.ee  Huvi- ja noortejuht, inimese õpetus, XII kl juhataja
33  Liina Vaimla    liina[ö]lihula.edu.ee  Ettevõtlus, arvutiõpetus, matemaatika, haridustehnoloog, VII kl.  klassijuhataja
  

  

   

 

 

 

Lihula Gümnaasium. Jaama 9 Lihula 90302. Tel 472 40 80