Asukoht: Esileht arrow E-kooli abi

Autor Andres Arume
Wednesday, 08 September 2010

eKooli konto loomine

2010/2011 õppeaastast alates läksime üle e-kooli uuele versioonile, kuna vana versiooni enam koolidele kättesaadavaks ei tehta. Uue versiooni töökindluse ja arendamise eest vastutab Koolitööde AS. Lihula Gümnaasiumi e-kooliga seotud abi pakub õpilastele, lapsevanematele ja kooli personalile Liina Vaimla. Uue e-kooli koos esialgsete autorite poolt üles pandud juhenditega leiad aadressilt www.ekool.ee. Sellel aadressil on võimalik kontakteeruda süsteemi autoritega ja teha ettepanekuid e-kooli paremaks kasutamiseks.

Muudatused

16.09.10  õpilased ja lapsevanemad näevad nüüd õpilase tunnikirjeldusi valiku ARUANDED all. Kliki õigele ainele ja tunnikirjeldus avaneb!

19.09.10  õpilased ja lapsevanemad näevad ARUANDED valiku all õpilase hinnetelehte.

Tunnihinde peale klikkides avaneb tunnikirjeldus, millega see hinne on seotud. Tunnikirjeldust näidatakse, kui õpetaja on selle sisse kandnud.

4.10.10 iga süsteemi kasutaja saab määrata nö avalehe kasutades linki MUUDA AVALEHTE.

Iga kasutaja saab muuta oma uudiste sisu. Profiili valik MUUDA UUDISVOOGU.

18.10.10 lapsevanemad ja õpilased saavad kasutada KODUSTE ÜLESANNETE nägemiseks linki Täna: koduseid ülesandeid: 3 Edaspidi: ülesanded: 1

Viimati uuendatud ( Tuesday, 27 November 2012 )