Lihula Gümnaasium soovib leida mitu toredat õpetajat.
Friday, 07 July 2017

Lihula Gümnaasium pakub tööd loodusainete õpetajale alates septembrist 2017. Geograafia 10 tundi 7.-12. klassile ja keemia 8 tundi 8.-11. klassile, lisaks 7. klassi loodusõpetus

Koormus on 19  tundi nädalas, soovi korral lisaks ringitunnid (mis iganes lisaväärtust Sa luua suudad ja tahad).

Samas otsime oma meeskonda eripedagoogi, kel on soovi ja oskusi õpetata toimetuleku õppekaval õppivat last.

Otsime eesti keele asendusõpetajat (lapsehoolduspuhkuse asendajat) 14 tundi nädalakoormusega 6. klass 5h ja 8. klass 4h ja 9. klass 5h. Kokku 14 h nädalakoormusega.

Loodame leida ka vene keele õpetajat põhikooli klassidele - 10 tundi nädalas.

CV, koopia haridust tõendavatest dokumentidest ja ennast tutvustav motivatsioonikiri palume saata:

Lihula Gümnaasium asub Lihulas, Matsalu rahvuspargi serval; naabruses asuvad metsad, meri ja mitmed jõed. Lihulas on olemas kõik tähtsamad teenindusasutused ning lähimad suuremad linnad (Pärnu, Haapsalu) asuvad 45 min. autosõidu kaugusel.

Omalt poolt pakume meeldivat elukeskkonda, häid lapsi, kaasaegset töökeskkonda ja õpetaja palka.

*Hea võimalus end teostada väikses maakohas, kokkuhoidvas kogukonnas (võimalus viia ellu oma ideid erinevate noorte ürituste või muude projektide näol).

*Väljakutse panna lapsed armastama loodusteadusi, inspireerituna Matsalu rahvuspargi loodusest.

*See töökoht sobib Sulle, kui loodusained on sinu kirg ning otsid rahulikku, tasakaalukat ning inspireerivat elu linnakärast eemal, kaunis looduses tehes hingelähedast tööd.

Taotlused kooli astumiseks
Friday, 03 April 2009

Soovin astuda Lihula Gümnaasiumi 1. klassi õpilaseks pdf  doc

Soovin astuda Lihula Gümnaasiumi 2-9. klassi õpilaseks pdf doc

Soovin astuda Lihula Gümnaasiumi 10.-12. klassi õpilaseks pdf doc

XII noorte laulu- ja tantsupidu 2017 "Mina jään" ja Lihula Gümnaasiumi noored
Tuesday, 04 July 2017

XII noorte laulu- ja tantsupidu 2017 "Mina jään" pildid:

Video kokkuvõte:

TANTSUPEOLE!!!
Wednesday, 21 June 2017

Buss väljub kooli juurest 27.juuni kell 8.00

Ole kooli juures kohal 7.40

KAASA:

Rahvariided ( lukuga kotis riidepuul , kõik sulle antud rahvariide pluusid kaasa ), mustad tennised.Varu põlvikud/sukapüksid.

Trenniriided pikad ja lühikesed,trenni jalanõud.Tüdrukutel trenniseelik ( pese ja triigi 30 kraadi )

Päikeseprillid.

Hügieenitarbed (hambahari,hambapasta,saunalina,vahetuspesu)

Tüdrukutel peoga patsikumme.

2 läbipaistvat vihmakeepi.

Magamiskott , üheinimese täispuhutav madrats.

Läänemaa tantsijad majutuvad Tallinna Humanitaargümnaasiumis Koidu 97.

Vanemad,kes tulevad oma lapsele Tallinnasse 2.juulil järgi,laste asjad saate kätte pärast rongkäiku ööbimiskohast.

Tallinnast tagasi 2.juuli .Lihulasse  jõuame umbes 17.30.Tule lapsele vastu kooli juurde.

Inna    58117508

Tiia     56503445

Eda     5223062

Anne  5073908

Pilvi    56952764

Põhikooli ja gümnaasiumi lõpetamine
Monday, 12 June 2017

2016/2017 õppeaasta põhikooli lõpuaktus toimub 17.06.2017 kell 14.00 Lihula Kultuurimajas.

Gümnaasiumi lõpuaktus toimub 22.06.2017 kell 16.00, samuti Lihula Kultuurimajas